Prenájom

Ak ste tou šikovnou osobou, ktorá si zvládne svoj event nazdobiť sama, možno s pomocou rodiny a priateľov a potrebujete k tomu len krásny inventár, prejdite si našu požičovňu. Veríme, že nájdete „to pravé orechové,“ čo dodá Vašej oslave nádych jedinečnosti.

Návrh výzdoby

Kontaktujte nás s Vašimi predstavami a my Vám radi vytvoríme návrh na výzdobu Vašich snov, aj s výhodnou ponukou zapožičania našich dekorácii a inventáru. V prípade záujmu vieme spolu vytvoriť aj reálny návrh výzdoby stola, neváhajte si rezervovať svoj termín.

Zdobenie

Ak Vás naše fotografie zaujali a radi by ste nechali výzdobu Vášho eventu na profesionálov, neváhajte nás osloviť. Radi vnesieme svoju dušu do Vašej výzdoby a vytvoríme výzdobu, ktorá podtrhne atmosféru Vašej oslavy a Vy aj Vaši hostia z nej budete unesení.

Doprava

Radi zabezpečíme dopravu aj odvoz inventáru alebo si môžete tovar prísť vyzdvihnuť a vrátiť osobne. Inventár požičiame v rámci celého Slovenska. Cena dopravy závisí od množstva objednaného tovaru a vzdialenosti od Partizánskeho, kde sú naše skladové priestory.

Newsletter

aby Vám nič neuniklo...

Ďakujeme

Kontaktujte nás

+421 917 473 104

hello@niecopozicane.sk

Sledujte nás

© 2018 niecopozicane.sk